Nowość! Kontroler drugiej bramy Derso

Do rodziny domofonów IP Derso dołączył kontroler drugiej bramy. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi domofonami IP Derso (zarówno z wideodomofonami zbiorczymi z serii A jak i z wideodomofonami indywidualnymi z serii C) i umożliwia otwieranie drugiego przejścia (dodatkowej furtki, bramy, szlabanu, itd.).

Kontroler drugiej bramy Derso IP schemat

Kontroler wyposażony jest w dwa przekaźniki NO / NC (3.5A), które umożliwiają kontrolowanie dwóch niezależnych przejść. W trakcie rozmowy, odbiorca może otworzyć wybrane przejście w zależności od potrzeb (np. furtka lub brama). Kontroler drugiej bramy podłączany jest do domofonów IP Derso przy pomocy złącza RS485 (kontrola obu przekaźników) lub złącza sygnałowego (kontrola jedynie jednego przekaźnika). Kontroler zasilany jest napięciem 12V, dostarczonym z wideodomofonu IP.

Kontroler drugiej bramy wideodomofon IP Derso

Kontroler drugiej bramy Derso może być podłączony do wideodomofonu przy pomocy złącza sygnałowego (kontrola jednego przekaźnika) lub RS485 (kontrola obu przekaźników)

Kontroler drugiej bramy jest montowany w dedykowanej puszce montażowej. W skład zestawu wchodzą śruby montażowe oraz złącze umożliwiające połączenie kontrolera drugiej bramy z wideodomofonem IP Derso. Ze względu na otwory umożliwiające wyprowadzenie kabli, puszka montażowa nie jest w pełni wodoodporna (IP30). Zalecany jest montaż wewnątrz pomieszczeń, w obudowach silników bramy, czy skrzynkach montażowych.

Kontroler drugiej bramy Derso
Kontroler drugiej bramy Derso podlaczenie zamka

Kontroler drugiej bramy Derso wyposażony jest w dwa przekaźniki NO/NC. Zamki podłączone do kontrolera muszą być zasilone niezależnie