Nowości w ofercie Fanvil: Monitory dla wideodomofonów IP.

Fanvil wprowadzi do oferty 4 modele. Pominiemy jednak najprostszy z nich i51W z zaledwie 4.3 calowym wyświetlaczem.
Skupimy się na 3 modelach: 7-mio calowy i52W, 7-mio calowy z ekranem dotykowym i53W oraz 10.1 calowy z ekranem dotykowym i56A. Modele 7-mio calowe pracują pod kontrolą Linux’a, model 10-cio calowy kontrolowany jest przez Androida 9.0.

Wszystkie modele mają wbudowane Wi-Fi (modele 7-mio calowe 2,4G, model 10-cio calowy 2,4G i 5G) Model i53W oraz i56A mają wbudowany Bluetooth 5.0. Urządzenia pracują korzystając z protokołu SIP i bez problemu można je włączać w istniejące rozwiązania PBX. Są kompatybilne z najpopularniejszymi platformami. Co istotne w części aplikacji wszystkie monitory mogą komunikować się poprzez VPN. W przypadku modelu z Androidem trzeba zainstalować dowolną aplikację do obsługi VPN. Urządzenia można zamontować na ścianie lub po dokupieniu podstawki ustawić na biurku lub półce.

 

Pierwszy z monitorów i52W jest najprostszym urządzeniem w stawce, umożliwiającym odbieranie połączeń z wideodomofonów, podgląd z kamery oraz otwieranie przejścia. Sterowanie dobywa się poprzez 5 przycisków umieszczonych w dolnej części obudowy: szybkie połączenie (np. ochrona), podgląd z kamery, otwarcie przejścia, rozłączenie, odebranie połączenia.

Więcej szczegółów oraz możliwość zakupu w naszym sklepie

Model i53W wygląda jak poprzednik. Oprócz 5 przycisków jest wyposażony w ekran dotykowy za pomocą którego mamy dostęp do dodatkowych funkcji oraz konfiguracji. Na ekranie możemy skonfigurować 8 przycisków które mogą służyć do szybkiego wybierania, włączania podglądu z kamer IP, wywoływania akcji linkiem http, itp.

Więcej szczegółów oraz możliwość zakupu w naszym sklepie.

Ostatnie opisywane urządzenie to i56W z 10 calowym ekranem dotykowym wyposażony jest dodatkowo w gniazdo micro-USB oraz slot katy TF. w górnym prawym rogu obudowy znajduje się lampka sygnalizująca połączenie. Android 9.0 umożliwia instalację aplikacji np. do obsługi automatyki budynkowej.

 

Więcej szczegółów oraz możliwość zakupu w naszym sklepie.